• In English
 • Франція готова надати підтримку Україні у впровадженні децентралізації, - Геннадій Зубко
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 01 листопада 2018 року о 12:54

  Україна зацікавлена у розвитку діалогу з Францією щодо впровадження реформи децентралізації, яка є пріоритетною для нашої країни. Малий та середній бізнес Франції вже висловив свій інтерес співпрацювати з об’єднаними територіальними громадами. Про це у прямому ефірі «5 каналу» заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

  «Цей сегмент французького бізнесу цікавлять невеликі сектори, у першу чергу – процес переробки. Вони мають сучасні технології, можливості і готові сьогодні працювати в Україні, отримавши такого партнера, як місцеве самоврядування», – зазначив Геннадій Зубко.

  Віце-прем’єр-міністр зауважив, що за результатами проведення VII засідання змішаної Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва була напрацьована маршрутна карта щодо механізмів зменшення трудової міграції з України.

  «Франція зацікавлена в людському ресурсі, але не в трудовій міграції українців. Впровадження в Україні реформи децентралізації, створення якісної інфраструктури, залучення інвестицій з Франції або інших країн, нові робочі місця та підвищення заробітної плати здатні показати перспективу молодим українцям жити і працювати, створювати сім’ї і виховувати дітей саме тут, в Україні», – розповів Геннадій Зубко.