• In English
 • Формування наглядової ради «Енергоатому» на фінальній стадії, – Олексій Соболев
  Міністерство економіки України, опубліковано 03 червня 2024 року о 10:33

  Найближчими тижнями має завершитись конкурсний відбір і буде сформована наглядова Рада НАЕК «Енергоатому». Про це під час свого виступу на конференції «Корпоративна реформа – шлях до прозорого та ефективного управління держмайном» повідомив заступник Міністра економіки Олексій Соболев.

  «Зараз ми завершуємо процедури відбору кандидатів у наглядову раду однієї з найбільших державних компаній – «Енергоатому». Комітет з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств проводить співбесіди з відібраними кандидатами. Впродовж найближчих тижнів незалежна наглядова рада має бути створена», – розповів Олексій Соболев.

  Від корпоратизації НАЕК «Енергоатому» і формування наглядової ради залежить реалізація багатьох великих стратегічних проєктів та залучення інвестицій.

  Прозоре корпоративне управління найважливіших українських енергетичних компаній - одна з умов інтеграції України в Європу.

  Нагадаємо, у січні 2024 року «Енергоатому» зареєстрували як акціонерне товариство. У лютому компанія отримала свідоцтво про реєстрацію випуску акцій на понад 306 млрд грн.

  Рішення про створення АТ «Енергоатому», 100% акцій якого належать державі, Кабінет Міністрів ухвалив 29 грудня 2023 року.