• In English
 • Федерація футболу Україна і військове відомство започатковують новий футбольний турнір для учасників АТО
  Міністерство оборони України, опубліковано 23 березня 2018 року о 10:03

  У Федерації футболу України підтримали ініціативу Міністерства оборони і Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції по організації і проведенню всеукраїнського турніру «Кубок Нескорених». Про це було заявлено в Будинку футболу ФФУ.

  Як відзначили організатори змагань, їх метою є фізична і морально-психологічна реабілітація українських воїнів, які отримали поранення і бойові травми в ході воєнних дій на сході України.

  «Попередньо обговоривши регламент майбутнього турніру, ми дійшли висновку про необхідність його проведення в двох категоріях. Перша – це воїни, які отримали серйозні каліцтва і позбулися кінцівок. В другу підгрупу увійдуть команди, складені з бійців, які отримали менш серйозні поранення. Напередодні турніру кожен з футболістів повинен пройти медичний огляд з подальшою можливістю взяти участь у матчах», – зазначив радник Міністра оборони України Дмитро Грищенко.

  У свою чергу президент Федерації футболу України Андрій Павелко заявив, що ФФУ візьме на себе всі витрати з технічного забезпечення майбутнього турніру, виготовлення медалей та кубків, якими будуть нагороджені кращі команди.

  «Для переможців ми приготували і заохочувальний приз. Це квитки на фінальний матч Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться на київському НСК «Олімпійський» 26 травня», – зазначив Андрій Павелко.

  Як відзначили учасники цього заходу, в даний момент формується календар ігор турніру для воїнів АТО. А фінальні матчі «Кубка Нескорених» пройдуть на базі спорткомплексу ФФУ ім. Баннікова 19 травня.