• In English
 • Фахівці землевпорядної служби Запоріжжя опрацювали понад 46 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

  Від початку 2018 року державні кадастрові реєстратори Запорізької області опрацювали 46 194 заяви з питань ведення Державного земельного кадастру.

  Найчастіше в цьому регіоні громадяни звертаються із заявами щодо реєстрації земельних ділянок та надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. У поточному році на Запоріжжі землевпорядники зареєстрували 21 190 земельних ділянок та видали 18 778 витягів із кадастрової системи про земельну ділянку.

  Найбільшу кількість ділянок зареєстровано у Більмацькому районі (2 940), а максимальну кількість витягів із Державного земельного кадастру видано в Запорізькому районі та м. Запоріжжі (2 746).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.