• In English
 • Фахівці землевпорядної служби Івано-Франківської області продовжують формувати Державний фонд документації із землеустрою

  На сьогодні до реєстру внесено 446 981 примірник документації із землеустрою та оцінки земель, з них до Головного фонду – 2, регіонального – 942, місцевого – 446 037. Протягом 2020 року фахівці землевпорядної служби Прикарпаття внесли до електронної бази даних (місцевого фонду) – 18 859 нових документацій.

  Створення та функціонування Державного фонду документації із землеустрою оптимізує роботу фахівців у сфері земельних відносин, спрощує облік землевпорядної документації, вдосконалює порядок надання відомостей з електронного реєстру, також документація із землеустрою Державного фонду використовується у діяльності органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

  Спеціалісти управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області й надалі працюватимуть над наповненням місцевого фонду документації із землеустрою, а його База даних відкрита та знаходиться у вільному доступі на офіційному сайті Держгеокадастру.

  Довідково

  Відповідно до Положення про Державний фонд документації із землеустрою згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 17 листопада 2004 року № 1553 залежно від виду документації та рівня проведення землеустрою, розробники документації із землеустрою зобов’язані безоплатно передавати копії матеріалів у Державний фонд документації  із землеустрою.