• In English
 • Фахівці проводять перевірку інформації щодо розлиття рожевої речовини поблизу м. Рівне (доповнено)

  У п’ятницю, 23 липня, рятувальники Головного управління ДСНС України у Рівненській області, спільно із фахівцями Поліського округу Держекоінспекції та представниками Гідрометеорологічної служби України виїхали на місце, де 22 липня відбувся розлив рожевої речовини неподалік міста Рівне.

  Станом на 18:00

  Як з'ясували фахівці ДСНС, рідина невстановленого походження яскраво-рожевого кольору, яку було виявлено сьогодні на Рівненщині – це Префект, сертифікований в Україні препарат для боротьби з шкідниками. Дія препарату спрямована на яйця та личинки шкідників, які гинуть після обприскування.

  Клас небезпеки препарату – третій із існуючи п`яти.

  Також експерти провели обстеження атмосферного повітря навколо ділянки від села Колоденки до села М'ятина Рівненського району, де було помічено розлив рожевої рідини та встановили, що вмісту небезпечних речовин у повітрі немає. Дослідження проводилися на виявлення в атмосферному повітрі діоксиду сірки – 0,003 мг/м3 ( ГДК – 0,5 мг/м3); діоксиду азоту 0,010 мг/м3 ( ГДК – 0,2 мг/м3); оксиду азоту 0,010 мг/м3 ( ГДК – 0,4 мг/м3).

  Загрози для людей не має.

  Фахівці ДСНС України у Рівненській області координують процес утилізації сільхозвиробником речовини.

  Ситуація на контролі.