• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 18 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 18 березня 2024 року о 10:21

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 18 березня: за добу енергетики відновили електропостачання понад 13,2 тисячі споживачів.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічні порушення без електропостачання майже 500 споживачів.

  З підозрою на отруєння чадним газом у м. Дніпро госпіталізовано чоловіка та жінку. У багатоквартирному будинку газопостачання припинено 15 споживачам.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  За добу заживлено 2,8 тисячі споживачів у 4 населених пунктах, водночас через бойові дії знеструмлено 1,6 тисячі абонентів. Всього в області без електропостачання майже 42,7 тисячі точок обліку у 77 населених пунктах.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Протягом минулої доби відновлено енергопостачання 1,1 тисячі родин, які знеструмлювались через технологічні порушення. Роботи з підключення ще 242 абонентів тривають. Внаслідок бойових дій без енергопостачання залишаються 3,7 тисячі споживачів у 50 населених пунктах.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через масовані обстріли знеструмлено майже 600 споживачів. З технічних причин відключено 2,4 тисячі абонентів у 5 населених пунктах. Всього в результаті бойових дій без електропостачання залишається 44 населені пункти (близько 8,8 тисячі абонентів).

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Вчора енергетикам вдалося відновити електропостачання 9,3 тисячі споживачам. Однак за добу є нові знеструмлення - майже 11 тисяч абонентів у 6 населених пунктах. Всього через бойові дії залишаються знеструмленими 28,5 тисячі точок обліку у 67 населених пунктах.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  В обласному центрі залишаються без електропостачання 3,1 тисячі абонентів. В області без світла понад 26 тисяч точок обліку у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії електропостачання немає у понад 1,8 тисячі споживачів у 29 населених пунктах. Внаслідок технічних причин знеструмлено майже 400 точок обліку.

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

  Застосування стабілізаційних графіків відключень споживачів не передбачається.