• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах станом на 10 липня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 10 липня 2024 року о 11:43

  Енергетична ситуація в регіонах станом на 10 липня: енергетики заживили понад 31 тисячу абонентів у п'яти областях, які були знеструмлені внаслідок ворожих обстрілів та технологічних порушень.

  ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  У одному з районів через технологічні порушення припинено газопостачання 207 споживачам.

  ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У одному з районів внаслідок встановлення огорожі землерийною технікою пошкоджено поліетиленовий підземний розподільний газопровід середнього тиску. Відключено від газопостачання 27 споживачів.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок технологічних порушень знеструмлювалось 5,7 тисячі абонентів, на ранок усіх заживлено. Через бойові дії знеструмлювався 731 абонент, на ранок залишаються знеструмленими 543 абоненти.

  У одному населеному пункті області під час проведення робіт пошкоджено підземний поліетиленовий розподільний газопровід середнього тиску. Відключено від газопостачання 46 споживачів.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли минулої доби було знеструмлено 15,7 тисячі споживачів у 41 населеному пункті. Енергетики заживили 17,9 тисячі споживачів у 40 населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 140 населених пунктів, загалом – 86 тисяч споживачів.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії та технологічні порушення було знеструмлено 673 абоненти. На ранок абонентів заживлено. Без енергопостачання залишається 3731 абонент у 51 населеному пункті.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У одному з районів виявлено витік газу на підземному стальному газопроводі середнього тиску. Припинено газопостачання 195 споживачам.

  У Бучанському районі під час земляних робіт пошкоджено поліетиленовий розподільний газопровід середнього тиску. Припинено газопостачання 86 споживачам приватного сектору.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У одному з населених пунктів під час земляних робіт пошкоджено стальний газопровід середнього тиску. Відключено від газопостачання 3 приватні будинки та одне підприємство.

  РІВНЕНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій знеструмлювалось 3,9 тисячі споживачів у 9 населених пунктах. На ранок усіх заживлено.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через негоду від електропостачання відключено 1,5 тисячі абонентів. Внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 7,9 тисячі абонентів у 95 населених пунктах.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій без електропостачання 37,3 тисячі споживачів. Енергетики заживили 2,9 тисячі споживачів, знеструмлених через бойові дії.

  У одному з районів через бойові дії пошкоджено газопровід низького тиску. Відключено від газопостачання 24 абоненти.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через негоду у м.Херсон знеструмлено 8462 абоненти, ще 206 абонентів у області. Загалом в обласному центрі залишаються без напруги понад 12 тисяч абонентів, а також без світла понад 26 тисяч абонентів у 48 населених пунктах області.

  ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Чернівці виявлено пошкодження підземного стального розподільного газопроводу середнього тиску. Без газопостачання залишилось близько 900 абонентів.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  На ранок внаслідок бойових дій залишаються знеструмленими 1,5 тисячі споживачів у 26 населених пунктах.

  В одному з районів в результаті земляних робіт екскаватором пошкоджено розподільний сталевий газопровід високого тиску. Припинено газопостачання 298 споживачам.