• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 8 лютого
  Міністерство енергетики України, опубліковано 08 лютого 2024 року о 11:08

  У Харкові енергетики заживили всіх споживачів, знеструмлених після обстрілу, у Дніпрі з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано трьох людей

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Харкові та передмісті енергетики заживили 1068 споживачів, які були знеструмлені через ракетний обстріл. Триває відновлення пошкодженого обладнання. Через ворожі обстріли пошкоджено газорозподільні мережі, є відключені споживачі.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  За минулу добу знеструмлювалося 37 населених пунктів. З них через бойові дії – 228 абонентів. Енергетики заживили 39 населених пунктів (12,8 тисячі споживачів), зокрема тих, що були без світла через бойові дії. На ранок на Дніпропетровщині з технологічних причин залишається без напруги один населений пункт.

  У м. Дніпро з приватного будинку з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізовано двох дорослих та підлітка. У кухні та ванній кімнаті помешкання встановлено витяжки із штучним спонуканням, у двоконтурному котлі відсутня тяга.

  У м. Кам’янське у багатоповерховому будинку виявлено концентрацію метану у зачиненій квартирі. Припинено газопостачання до 9 квартир під’їзду.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби ремонтні бригади усунули технологічні порушення в електромережах та заживили загалом 1010 осель у 9 населених пунктах.

  Вранці через технологічне порушення знеструмлено 969 родин у прифронтовому районі. Аварійно-відновлювальні роботи розпочнуть, щойно це дозволить безпекова ситуація.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин відключалися повітряні лінії 10 кВ. На ранок без світла залишається 121 споживач. Тривають роботи з відновлення.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин відключено майже 3 тисячі споживачів у 4 населених пунктах. Тривають відновлювальні роботи.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби у Херсоні заживили 48 абонентів, які відключалися через обстріл. Однак внаслідок вечірнього обстрілу у місті залишилися без світла 866 споживачів. В області через технологічні порушення відключено 1,2 тисячі споживачів – ремонтні бригади вже працюють.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії відключено 16 населених пунктів (понад 900 споживачів).

  Ситуація контрольована. Застосування стабілізаційних графіків відключень споживачів не передбачається.