• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 31 січня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 31 січня 2024 року о 12:02

  На Черкащині через отруєння чадним газом загинула жінка; через обстріли протягом доби знеструмлювалися споживачі у Миколаївській, Донецькій, Херсонській, Харківській областях

  ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному із сіл Золотоніського району в будинку знайдено жінку без ознак життя, попередньо - підозра на отруєння чадним газом.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин частково відключена повітряна лінія 10 кВ, знеструмлено 129 абонентів.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії вночі було знеструмлено 11,3 тисячі споживачів у 25 населених пунктах. За минулу добу енергетики заживили 3,5 тисячі абонентів. Залишаються без напруги 98 населених пунктів (50,5 тисячі споживачів).

  Також в області відновлено розподіл газу 82 споживачам, який переривався через ворожі обстріли.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби бригади електриків менш як за годину усунули наслідки технологічного порушення, що сталося в електромережах. Завдяки цьому вони відновили енергоживлення 2 прифронтових населених пунктів Пологівського району, повернувши світло 451 родині.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному із сіл Білоцерківського району на газопроводі середнього тиску, що перебуває на балансі споживача, стався витік газу. Відключено від газопостачання 43 споживачі.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли, що сталися вночі, частково знеструмлено м. Снігурівка (без світла 827 побутових та 61 юридичний споживач). Також без напруги 6 сусідніх населених пунктів (1554 побутових та 88 юридичних споживачів). У м. Очаків через обстріли без електропостачання 308 домоволодінь.

  Також на Миколаївщині газовики відновили газопостачання двом споживачам.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин, що виникли на обладнанні промислового споживача, сталося короткочасне знеструмлення абонентів. Усіх споживачів заживлено.

  У населених пунктах області через ворожі обстріли знеструмлювалися 1,1 тисячі споживачів. Після відновлення мереж заживили 12 споживачів. Залишаються відключеними через бойові дії 16,7 тисячі споживачів.

  Минулої доби в області відновлено розподіл газу 19 абонентам.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Після нічних обстрілів відключено населений пункт (338 точок обліку).

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічне порушення знеструмлено населений пункт (64 абоненти).