• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 31 грудня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 31 грудня 2023 року о 12:35

  Через ворожий обстріл на Харківщині знеструмлено 20 населених пунктів, внаслідок ворожих атак та з технічних причин без газу 1700 споживачів.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії відключалась повітряна лінія 110 кВ, пошкоджено обладнання підстанції. Знеструмлено 20 населених пунктів (11 281 абонент). Загалом в області через обстріли світла немає у 27 236 споживачів.
  У Харкові через ракетний обстріл пошкоджено готель «Харків Палас». За вказівкою ДСНС припинено газопостачання дахової котельні. Витоків газу немає. Також у Харкові газопостачання припинено 292 споживачам.
  В одному з населених пунктів Куп’янського району через ворожий обстріл пошкоджено газопровід низького тиску –  без газу залишились 70 абонентів.

  ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

  У Вінниці через короткочасне вимкнення електронапруги в одному з будинків спрацював захист на газорегулювальному пункті – внаслідок цього припинено газопостачання 1300 споживачам. 

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  За добу з технічних причин було знеструмлено 4226 споживачів. Енергетики заживили 4741 споживача, зокрема тих, що були відключені раніше. Станом на 9:00 - без світла 175 споживачів. Через ворожі обстріли знеструмлювалися 1443 абоненти. Тривають роботи з відновлення.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Через обстріли було відключено 34 абоненти. Станом на ранок їх усіх заживили. Залишаються знеструмленими 63 населених пункти, 5631 абонент.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Києві з технологічних причин світла немає у 213 споживачів. Тривають відновлювальні роботи.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через обстріли, що сталися раніше, залишаються без світла 296 споживачів.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через артилерійський обстріл з боку кордону рф відключилась повітряна лінія 10 кВ – без світла 3 населені пункти (502 споживачі). Їх заживлять, щойно дозволять військові.
  Загалом по області через бойові дії залишаються знеструмленими 57 населених пунктів, з яких 11 частково (2784 споживачі).

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії залишаються без світла 45 населених пунктів (39 577 точок обліку, з яких у Херсоні – 13 574).

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через обстріли, що сталися напередодні, залишаються знеструмленими 18 населених пунктів. Загалом без світла 1205 абонентів. Тривають відновлювальні роботи.
  З технологічних причин в одному із сіл Козелецького району тимчасово припинено газопостачання 66 побутовим споживачам. Також у місті Семенівка обстрілами пошкоджено газопроводи приватних будинків – є відключені споживачі.

  Ситуація в енергосистемі стабільна. Застосування планових відключень не передбачається.