• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 27 травня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 27 травня 2024 року о 11:50

  На Сумщині та Донеччині через ворожі обстріли було знеструмлено понад 18 тисяч абонентів

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби через обстріли з боку російського кордону було знеструмлено 12,6 тисячі абонентів у 40 населених пунктах. Внаслідок технологічного порушення вимкнено 433 точки обліку у 2 населених пунктах. На ранок залишаються без напруги 17,7 тисячі абонентів у 119 населених пунктах.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через ворожі обстріли було знеструмлено понад 6 тисяч абонентів. Енергетики заживили 6178 абонентів, зокрема тих, що вимикалися раніше. На ранок залишаються без напруги 106 населених пунктів, загалом – понад 48 тисяч абонентів.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин знеструмлювалися понад 6,1 тисячі абонентів. Усіх заживили. Через ворожі обстріли без світла залишалися майже 1,4 тисячі точок обліку, з них на ранок залишається відключеним 31 абонент. Тривають відновлювальні роботи.

  У селищі Петриківка внаслідок падіння дерева на надземний газопровід стався витік газу. Відключено від газопостачання 202 споживачі приватного сектору.

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів сталося загоряння на газопроводі. Припинено газопостачання 226 споживачам.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили 69 домогосподарств у прифронтових регіонах. Через бойові дії залишається знеструмленим 3731 абонент у 51 населеному пункті.

  КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин вимикалися повітряні лінії обленерго, на ранок залишаються без напруги 749 абонентів. Тривають відновлювальні роботи.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики заживили майже 4 тисячі абонентів, які вимикалися через обстріли. На ранок залишаються без напруги 37,4 тисячі точок обліку

  В Ізюмському районі в результаті бойових дій пошкоджено газопровід, припинено газопостачання 93 абонентам.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Херсон залишаються знеструмленими понад 3 тисячі точок обліку, в області – майже 26 тисяч абонентів у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій залишається знеструмленим 1501 абонент у 27 населених пунктах.