• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 27 березня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 27 березня 2024 року о 11:39

  Всі споживачі, які знеструмлювались через негоду, зі світлом; за добу енергетики відновили електропостачання 83,4 тисячі споживачів

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій знеструмлено 68 точок обліку. У Кривому Розі діють мережеві обмеження споживання на об’єкти промисловості.

  Через пошкодження газопроводу стався витік газу у будинку в обласному центрі. Без газопостачання залишилось 2 споживачі.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  За добу заживлено 5 населених пунктів, які були без електропостачання через бойові дії, водночас за добу знеструмлено близько 8 тисяч абонентів. Всього в області без світла залишається понад 43 тисячі точок обліку у 91 населеному пункті.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Вчора енергетики усунули технологічні порушення в електромережах та повернули світло до 500 домівок. Через бойові дії без енергопостачання залишаються 3,7 тисячі точок обліку у 51 населеному пункті.

  Відновлено газопостачання 35 абонентам.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  У Бориспільському районі на розподільному газопроводі високого тиску стався витік газу. Від газопостачання відключено 68 приватних будинків.

  ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В обласному центрі, ймовірно через отруєння чадним газом, госпіталізовано троє людей, серед яких двоє - діти. Подачу газу до квартири припинено.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  Усіх абонентів, які були знеструмлені внаслідок негоди, заживлено. Через мережеві обмеження станом на ранок без світла - 8,4 тисячі точок обліку.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій без електропостачання залишаються 5,6 тисячі абонентів у 67 населених пунктах.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики відновили електропостачання двом тисячам абонентів, які знеструмлювались через обстріли. Діють погодинні графіки для 200 тисяч користувачів Харкова та прилеглих територій. Всього в області через бойові дії залишаються знеструмленими 15,4 тисячі точок обліку у 62 населених пунктах.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  В обласному центрі залишаються знеструмленими майже 3 тисячі абонентів. В області без світла близько 30 тисяч точок обліку у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії без електропостачання 1,4 тисячі абонентів у 24 населених пунктах.