• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 23 квітня: енергетики заживили всі населені пункти, знеструмлені через негоду
  Міністерство енергетики України, опубліковано 23 квітня 2024 року о 11:43

  Енергетична ситуація в регіонах на 23 квітня: енергетики заживили всі населені пункти, знеструмлені через негоду; на Харківщині діють мережеві обмеження для понад 200 тисяч абонентів.

  ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин на ранок відключено 162 абоненти. Через бойові дії минулої доби знеструмлювалися 2133 точки обліку. На ранок через обстріли залишається відключеним 1371 абонент.

  Через ворожі обстріли у м. Нікополь пошкоджено підземний газопровід, відключено від газопостачання 18 абонентів у приватних будинках та 2 комунально-побутових підприємства.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії вимикалося 20 населених пунктів, загалом 3,6 тисячі абонентів. Заживлено 7,7 тисячі точок обліку у 48 населених пунктах. На ранок залишаються без світла понад 46 тисяч абонентів у 90 населених пунктах.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  З технологічних причин знеструмлювалися 213 абонентів – на ранок усіх заживлено. Залишаються без світла через бойові дії 3730 точок обліку.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  В одному з населених пунктів Білоцерківського району внаслідок витоку газу на підземному газопроводі аварійно відключено від газопостачання 14 споживачів.

  У Броварському районі внаслідок витоку газу на підземному газопроводі аварійно відключено від газопостачання 100 споживачів.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії було пошкоджено повітряну лінію, знеструмлювалися 152 побутових та 2 юридичних абоненти – усіх заживлено. Також сьогодні вночі ворожими обстрілами було пошкоджено дві повітряні лінії – знеструмлено 2 юридичних особи.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через обстріл відключено 61 точку обліку. Також минулої доби енергетики заживили 795 абонентів у 5 населених пунктах, які знеструмлювалися через негоду. Залишаються без світла 4,2 тисячі абонентів у 68 населених пунктах – усі через бойові дії.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби ворог обстріляв населені пункти області – є пошкоджені електромережі та обладнання. Загалом залишаються знеструмленими через бойові дії 18,1 тисячі точок обліку. Через мережеві обмеження на Харківщині відключено понад 200 тисяч споживачів.

  Газовики відновили газопостачання 650 споживачам, які вимикалися через ворожі обстріли.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  У м. Херсон ремонтні бригади заживили 147 точок обліку. Залишаються знеструмленими 2,8 тисячі абонентів, в області – 25,8 тисячі абонентів у 45 населених пунктах.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Залишаються знеструмленими 1,2 тисячі абонентів у 24 населених пунктах. З технологічних причин відключено 41 точку обліку.