• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 22 лютого
  Міністерство енергетики України, опубліковано 22 лютого 2024 року о 11:30

  За добу відновлено електропостачання для понад 8 тисяч споживачів, графіки відключень споживачів не застосовуються

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  За добу енергетики заживили споживачів у 8 населених пунктах. Водночас через нові артобстріли знеструмлено 8,1 тисячі абонентів у 6 населених пунктах. Всього в області без електропостачання залишається 75 населених пунктів – це понад 42 тисячі точок обліку.

  Через бойові дії від газопостачання відключено 34 абоненти.

  ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ

  Відновлено електропостачання 39 родин в одному з прифронтових населених пунктів, що знеструмлювалися напередодні через пошкодження електроопори внаслідок ДТП.

  Через бойові дії залишаються без енергопостачання 50 населених пунктів (понад 3,7 тисячі споживачів).

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  Внаслідок артобстрілу в одному з населених пунктів уламками пошкоджено повітряні лінії. Було знеструмлено 39 побутових споживачів. Військові надали доступ енергетикам до місця обстрілу, тривають відновлювальні роботи.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок артилерійських обстрілів знеструмлено майже тисячу споживачів у 4 населених пунктах. Усього через бойові дії в області без електропостачання понад 3,2 тисячі точок обліку у 59 населених пунктах.

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Енергетики повторно підключили 752 споживачі у прифронтових регіонах, які знеструмлювались внаслідок бойових дій. Наразі триває огляд пошкоджених мереж у трьох населених пунктах після нічних обстрілів. Всього в області через бойові дії без світла 15,5 тисячі точок обліку у 64 населених пунктах.

  ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок обстрілів знеструмлено 58 споживачів в обласному центрі, всього в Херсоні без електроенергії залишається близько 3,5 тисячі абонентів. В області без напруги 45 населених пунктів – 25,8 тисячі точок обліку.

  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через бойові дії залишаються знеструмленими майже 1,2 тисячі споживачів у 18 населених пунктах.

  Ситуація в енергосистемі стабільна та контрольована.

  Застосування графіків стабілізаційних відключень споживачів не передбачається.