• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 11 січня
  Міністерство енергетики України, опубліковано 11 січня 2024 року о 10:13

  Енергетики продовжують роботи з ліквідації аварій у мережах, спричинених негодою, протягом доби заживлено 248 населених пунктів

  У Дніпропетровській області світло повернули 58 населеним пунктам, 73 – в Одеській, 37 - в Кіровоградській, дали напругу 43 населеним пунктам на Миколаївщині. Повністю відновили електропостачання в населених пунктах, знеструмлених через негоду, у Запорізькій, Сумській і Чернігівській областях. 

  На виконання доручення Міністра енергетики України Германа Галущенка про надання екстреної допомоги регіонам, які постраждали від негоди, для усунення пошкоджень і відновлення електропостачання, зокрема до Миколаївщини, направлено бригади компаній групи АТ «Українські розподільні мережі». А саме компаній: АТ «Хмельницькобленерго», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ «Запоріжжяобленерго», ПАТ «Черкасиобленерго». 

  Через обледеніння та падіння опор, обрив ліній електропередачі, негоду залишається без електропостачання 281 населений пункт: у Дніпропетровській області – 128, Кіровоградській – 70, на Миколаївщині і Одещині – 56 і 27 населених пунктів відповідно. 

  Над усуненням пошкоджень і відновленням електропостачання продовжують працювати 117 бригад, 355 робітників, 135 одиниць техніки.