• In English
 • Енергетична ситуація в регіонах на 10 лютого
  Міністерство енергетики України, опубліковано 10 лютого 2024 року о 11:08

  У Харкові після атаки «шахедів» відключено 450 споживачів. На Закарпатті та Прикарпатті внаслідок аварій та стихійних лих на газових мережах без газу залишились понад 3000 абонентів

  ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок ударів «шахедів» по Харкову у місті виникли пожежі. Для безпечного гасіння пожеж відключено 450 споживачів електроенергії та 22 споживачі газу. Загалом через бойові дії по області знеструмлено 16 тисяч абонентів.

  ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

  На Закарпатті паводок підмив та пошкодив підземний розподільний газопровід. Внаслідок цього у двох населених пунктах припинено газопостачання 1058 домогосподарств, школи, дитячого садка та 2 пекарень. Газовики перекрили засувку на підвідному газопроводі та локалізували витік газу.

  ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

  На Івано-Франківщині працівники будівельної фірми під час несанкціонованого проведення земляних робіт з облаштування каналізації пошкодили стальний газопровід. Для ліквідації аварійної ситуації на газопроводі припинено газопостачання 2167 споживачів.

  ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

  Минулої доби через бойові дії вимкнулась лінія 110 кВ, без електропостачання залишилося місто Торецьк. Організовано огляд обладнання, ремонтні бригади працюють.

  Загалом в області через ворожі обстріли вимикався 21 населений пункт (31 тисяча споживачів). Енергетики заживили 13,5 тисячі споживачів. На ранок в області залишаються без світла 59 тисяч споживачів у 75 населених пунктах.

  Також на Донеччині газовики відновили розподіл газу 12 споживачам.

  МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

  Внаслідок бойових дій минулої доби ввечері було знеструмлено повітряну лінію 150 кВ. Через це без світла залишилися 25 тисяч побутових та 815 юридичних споживачів у 51 населеному пункті. Уночі всіх споживачів перезаживили.

  На ранок без світла залишаються близько 3 тисяч домогосподарств. Тривають роботи з відновлення.

  КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ 

  Минулої доби через негоду знеструмлювалися 2 населені пункти. Усіх заживлено.

  ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ

  Через технологічне порушення знеструмлено 205 точок обліку у 2 населених пунктах.

  СУМСЬКА ОБЛАСТЬ 

  Енергетики включили в роботу повітряну лінію, яка була відключена через бойові дії. Заживлено 131 споживача.