• In English
 • Енергетична безпека - один з ключових напрямків роботи Міненерговугілля

  Енергетична безпека - один з ключових напрямків роботи Міненерговугілля. Про це йшлося під час зустрічі в.о. Державного секретаря Міненерговугілля України Юлії Підкоморної з представниками Агентства зі зменшення загроз Міністерства оборони США.

  Учасники зустрічі обговорили питання розробки функціональних програмних вимог, проектування та переоснащення приміщення диспетчерської служби та створення Міжвідомчого оперативного штабу (МОШ) Міненерговугілля України, що має функціонувати як центр збору інформації і координації заходів з управління, протидії, запобігання і реагування на можливі випадки загроз об’єктам енергетичної інфраструктури.

  «Існування таких ситуаційних центрів є вкрай важливим для зміцнення енергетичної безпеки, яка є складовою національної безпеки України», - наголосила Юлія Підкоморна.

  Також в. о. Державного секретаря подякувала американській стороні за допомогу, яка надається з метою посилення і розширення можливостей України з реагування на ядерні інциденти, пов’язані з фізичною безпекою ядерних матеріалів.

  Учасникам зустрічі продемонстрували результати виконаних робіт щодо створення Міжвідомчого оперативного штабу.

  «Маю надію, що всі роботи будуть завершені згідно з планом, і незабаром ми отримаємо високоякісний продукт, який відповідатиме сучасним стандартам комунікацій та безпеки», - підсумувала в.о. Державного секретаря.