• In English
 • Еміне Джапарова: Розраховуємо на рішучу підтримку України з боку чилійського парламенту та уряду
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 26 травня 2022 року о 23:15

  Перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова провела зустріч з групою чилійських парламентарів – членів Сенату та Палати депутатів Національного конгресу Республіки Чилі, які перебували в Україні у рамках розвитку українсько-чилійських міжпарламентських зв’язків.

  Чилійські парламентарі висловили солідарність з українським народом у його боротьбі з російською агресією та підтвердили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України з боку чилійського уряду і парламенту. Політики зазначили, що їхнє відвідання нещодавно звільнених від окупації українських міст, зокрема Бучі, Ірпеня та Гостомеля, надало можливість особисто переконатися у брутальних злочинах російської агресії, яка має бути рішуче засуджена усім цивілізованим світом.

  Перший заступник Міністра висловила вдячність чилійським парламентарям за вияв солідарності з Україною та закликала до більш рішучих дій на захист України як в Чилі, так і на міжнародній арені, насамперед в частині накладення на Росію додаткових економічних та фінансових санкцій і надання Україні озброєння.

  У ході зустрічі були обговорені питання можливої участі чилійських політиків в інших проектах та ініціативах, спрямованих на підтримку незалежності та територіальної цілісності України, а також поширення в регіоні Латинської Америки правдивої інформації про справедливу боротьбу українського народу проти російських загарбників.