• In English
 • Електронний документообіг - частина цифрової трансформації Збройних Сил України
  Міністерство оборони України, опубліковано 19 грудня 2019 року о 17:36

  Електронний документообіг – це частина цифрової трансформації Збройних Сил України. На цьому сьогодні, 19 грудня, наголосив заступник Міністра оборони України Олексій Марценюк під час брифінгу «Пріоритетні напрямки реформи Міністерства оборони та Збройних Сил України на 2019-2020 роки».

  «Управляти нашими активами без цифрової трансформації неможливо, зокрема, нашими процесами управління активами. Тому ми фокусуємося на електронізації та діджиталізації наших процесів і документів», - сказав Олексій Марценюк.

  Він додав, що у ході попереднього вивчення ситуації в рамках проекту антибюрократії, нова команда виявила жахливу кількість паперів, які повинні підписувати у військових частинах. «Тому такі речі повинні піти в минуле і вони підуть у минуле, - зазначив заступник Міністра оборони.

  За його словами, Міноборони переводитиме документи, які є базовими для військовослужбовців, в електронну форму.

  «Мова йде про автоматизацію системи управління, про кар’єру військовослужбовця, адже це повинно бути стандартом. Це також безпаперова компенсація за піднайом житла, згадана квартирна черга он-лайн, тобто, динамічні списки, які постійно оновлюються. Це й всі інші папери – електронні рапорти, проходження ВЛК, заявки  з електронними підписами тощо. Це все повинно перейти у безпаперову форму, при чому на рівні усіх Збройних Сил»,  - наголосив Олексій Марценюк.