• In English
 • Електронні послуги в Україні налічують 128 найменувань, – Прем’єр-міністр
  Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 серпня 2019 року о 13:49

  Політика Уряду щодо дерегуляції, змін у державному управлінні і переведення адміністративних послуг, що надає держава, в онлайн-режим дозволила довести кількість е-послуг до 128, повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 21 серпня, Глава Уряду під час засідання Кабінету Міністрів України представив поточний стан справ в економіці, соціальній сфері, сегменті освіти, медицини, оборони і окреслив основні пріоритети, які потрібно продовжити далі.

  Як наголосив Володимир Гройсман, сьогодні спектр е-послуг дозволяє оформити пакет документів для новонародженої дитини, включаючи фінансову допомогу від держави, започаткувати бізнес – як у форматі ФОП, так і ТОВ, отримати субсидію і навіть подати заявку на призначення пенсії.

  Важливо, що всі ці послуги доступні і для людей, які не мають можливостей оформляти документи он-лайн. Для них працює мережа центрів надання адміністративних послуг. На сьогодні кількість таких центрів наближається до 800 по всій країні. З них велика частина відкрита в центрах об’єднаних територіальних громад.

  «Коли говорять про країну в смартфоні, то вже сьогодні у цьому смартфоні є 128 різних електронних послуг. Очевидно, що ця система буде потребувати вдосконалення. Я за те, аби бюрократії було менше, аби максимально звузити вимоги до громадянина», – зазначив Володимир Гройсман.

  Електронні послуги в Україні налічують 128 найменувань, – Прем’єр-міністр