• In English
 • Експерти Сумщини опрацювали майже 7 тис. проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на території різних областей України

  Від початку цього року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на розгляд сумських експертів надійшло 6 960 електронних примірників землевпорядної документації.

  На сьогодні позитивний висновок надано 5 213 проектам. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали 1 674 роботи. Ще 73 проекти землеустрою перебувають на розгляді.

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Сумській області направили на погодження до інших областей 4 520 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 4 376 проектів, з яких 3 282 отримали позитивний висновок, 1 094 – негативний, ще 144 проекти перебувають на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.