• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 57 тис. проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

  З початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Головного управління Держгеокадастру в Одеській області прийняли до опрацювання 57 118 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні експерти опрацювали 56 778 проектів, з яких 37 488 отримали позитивний висновок, 19 290 – негативний. На розгляді перебувають ще 340 проектів.

  За цей період фахівці Держгеокадастру Одеської області направили на погодження до інших областей 45 323 проекти із землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 44 804 проекти, з яких 31 590 отримали позитивний висновок, 13 214 – негативний, ще 519 проектів землеустрою перебувають на розгляді.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 28 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.