• In English
 • Експерти Одещини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності понад 44 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами Головного управління Держгеокадастру в Одеській області прийнято до опрацювання 44 485 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні фахівці опрацювали 44 185 проектів, з яких 28 963 отримали позитивний висновок, 15 222 – негативний, 300 проектів землеустрою перебувають на розгляді.

  Фахівцями Держгеокадастру Одещини направлено на погодження до інших областей 35 225 проектів землеустрою, з них опрацьовано 34 783 проекти, з яких 24 119 отримали позитивний висновок, 10 664 – негативний. На розгляді перебувають ще 442 проекти землеустрою.

  В Одеській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 30 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.