• In English
 • Експерти Держгеокадастру Житомирщини опрацювали близько 24 тис. документацій із землеустрою з інших областей

  З початку 2020 року експерти органів Держгеокадастру Житомирщини прийняли до опрацювання 23 814 документацій із землеустрою, які надійшли на погодження з інших областей за принципом екстериторіальності, з них опрацьовано 23 799.

  Переважну більшість документацій (18 237, або 77%) експерти оцінили позитивно, ще 5 562 (23%) документацій через наявність суттєвих зауважень повернуті розробникам з негативними висновками.

  Також упродовж поточного року фахівці Держгеокадастру у Житомирській області направили на погодження до інших областей 18 278 документацій із землеустрою, з яких опрацьовано 17 832.

  У Житомирській області кількість працівників Головного управління, які отримали статус експерта, становить 45 осіб.


  Довідково

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.