• In English
 • Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області впродовж 2018 року опрацювали понад 10,7 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Минулоріч в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами органів Держгеокадастру у Запорізькій області прийнято до опрацювання 10 910 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні фахівці опрацювали 10 752 проекти, з яких 8 539 отримали позитивну оцінку експертів (79%) та  2 213 – негативну (21%).

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області направили на погодження до інших областей 6 007 проектів, з них на сьогодні опрацьовано 5 939, з яких позитивну оцінку експертів отримали 4 276 проектів (72%), негативну – 1 663 (28%).

  У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 16 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.