• In English
 • Експерти Держгеокадастру у Запорізькій області опрацювали 4 319 проектів землеустрою

  Від початку 2019 року експерти органів Держгеокадастру в Запорізькій області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 4 320 проектів землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 4 319 робіт. Позитивну оцінку експертів отримали 3 593 проекти (83%), негативну – 726 (17%).

  За цей період на погодження до інших областей фахівці Держгеокадастру Запоріжжя направили 2 268 проектів, з яких на сьогодні опрацьовано 2 184. Позитивну оцінку експертів отримали 1 634 проекти (75%), негативну – 550 (25%).

  У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 13 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.