• In English
 • Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

  З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти надали 9 050 висновків. Позитивну оцінку отримали 7 883 документації (87% від загальної кількості), негативну – 1 167 (13%).

  За цей період фахівці землевпорядної служби Чернігівщини направили на погодження до інших областей 12 358 проектів землеустрою, з них опрацьовано 12 311, перебувають на розгляді 47.

  У Чернігівській області кількість працівників Головного управління, які отримали статус експерта, становить 29 осіб.

  Довідково

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.