• In English
 • Експертами Одещини прийнято до опрацювання понад 53 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Експертами органів Головного управління Держгеокадастру в Одеській області з початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки прийнято до опрацювання 53 947 проектів землеустрою з інших областей.

  На сьогодні опрацьовано 53 685 проектів, з яких 34 988 – розглянуто позитивно, щодо 18 697 – надано відмови у погодженні. На розгляді знаходяться 262 проекти.

  В Одеській області 30 працівників територіальних органів Головного управління Держгеокадастру отримали статус експерта.

  З Одещини на погодження до інших областей направлено 42 396 проектів землеустрою, з них опрацьовано 41 790 проектів, з яких 29 200 –позитивно, 12 590 – надано відмови у погодженні та 606 знаходяться на розгляді.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.