• In English
 • ДСНС: Пожежу в учбово-тренувальному корпусі ЗАЕС ліквідовано

  За інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій о 06:20 пожежу в учбово-тренувальному корпусі Запорізької АЕС у м. Енергодар ліквідовано. Жертв та постраждалих немає.

  До гасіння було залучено 44 особи та 11 од. техніки ДСНС.

  Нагадаємо, що внаслідок ворожих обстрілів горіла одна з будівель учбово-тренувального комплексу. Вогнем були охоплені 3, 4, 5 поверхи п'яти поверхової будівлі.

  В терміновому порядку ситуацію на ЗАЕС Міністр енергетики України Герман Галущенко обговорив з Міністром енергетики США пані Дженніфер Ґренголм.

  В. о. Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Руслан Стрілець нагадав, що ЗАЕС – це найбільша в Європі АЕС з 6-ма енергоблоками. І закликав зробити все можливе, щоб не допустити катастрофи на ЗАЕС. Обстріли атомної електростанції В. о. Міністра назвав порушення всіх можливих міжнародних договорів у сфері ядерної безпеки. «Україна вже направила велику кількість звернень до країн Учасників таких договорів, в тому числі і до МАГАТЕ. Вже навіть є відповідна реакція у вигляді заяв та закликів», - зазначив Руслан Стрілець.