• In English
  • ДСНС отримала 14 спеціалізованих авто для піротехнічних підрозділів від ПРООН
    Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 10 липня 2023 року о 10:25

    Програма розвитку ООН у партнерстві з Урядом Японії передала 14 спеціалізованих автомобілів класу Toyota Hilux Double Cabin, засоби бронезахисту та рації для потреб піротехнічних підрозділів ДСНС. Ця техніка надана в рамках реалізації проекту ПРООН «Екстрене знешкодження вибухонебезпечних предметів та розчищення завалів» та фінансується Урядом Японії.

    "Деокупована територія України щільно замінована. Ворог мінував все на своєму шляху. Тому для наших піротехніків попереду багато роботи. Звичайно, бронезахист, техніка та обладнання швидко виходить з ладу і завжди потребують оновлення. Дякуємо за підтримку Програмі розвитку ООН в Україні та Уряду Японії. З початку повномасштабного вторгнення ви неодноразово підтримували піротехнічні розрахунки ДСНС. Нещодавно ми отримали 14 спеціалізованих автомобілів, які будуть направлені до піротехніків, котрі щодня виїжджають знешкоджувати боєприпаси та очищувати українську землю від ворожих мін та боєприпасів", – зазначив Голова ДСНС Сергій Крук.

    Нагадаємо, раніше в рамках проекту піротехнічним підрозділам ДСНС було передано 8 аналогічних авто та спеціальне захисне обладнання для робіт з розмінування територій.