• In English
 • Додаток, який допоможе людям з інвалідністю орієнтуватися в просторі, та сучасні рішення для великих сайтів - українські виші показали свої розробки на KYIV TECH HUB
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 03 жовтня 2019 року о 18:58

  Передові стартапи українських вишів долучилися до міжнародної конференції KYIV TECH HUB, яка є одним з ефективних майданчиків для пошуку іноземних інвесторів. Вона відбулася сьогодні, 3 жовтня 2019 року, в Києві за польсько-української ініціативи Startup Bridge.

  «Цей майданчик було створено, зокрема, для посилення співпраці між Україною та Польщею. Тут молоді й талановиті інноватори можуть проявити себе та отримати можливості для розвитку своїх ідей», - зазначив під час відкриття конференції перший заступник Міністра освіти і науки України Юрій Полюхович.

  Так, учасники мали змогу представити свої проекти польським венчурним фондам, а також приватним й державним організаціям, відповідальним за грантове фінансування.

  Участь у KYIV TECH HUB серед інших взяли цьогорічні фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій. Так, команда бізнес-інноваційного центру Львівської політехніки представила свій проект Plerdy – багатофункціональне рішення для поліпшення конверсії на сайтах. Перевагою розробки є великий набір інструментів, який дозволяє в онлайн-режимі змінювати сайт.

  Інші фіналісти – команда Чорноморського національного університету імені Петра Могили – демонстрували додаток HomeMappy. Він допоможе людям з вадами зору або інвалідністю легше знаходити потрібні речі в приміщеннях. Використовуючи камеру на пристрої, цей додаток розпізнає предмети та через голосовий супровід орієнтує власника в просторі.

  Конференція триває впродовж доби. Більш детально на сайті МОН.