• In English
 • Додаткова сесія ЗНО-2020 відбудеться 24 липня – 10 серпня, додатково зареєструватись на неї можна відсьогодні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 25 травня 2020 року о 16:50

  Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

  Згідно з наказом Українського центру оцінювання якості освіти, тестування відбудуться за таким графіком:

  фізика – 24 липня,

  математика – 28 липня,

  іспанська мова – 29 липня,

  французька мова – 30 липня,

  німецька мова – 31 липня,

  англійська мова – 3 серпня,

  українська мова і література – 4 серпня,

  біологія – 5 серпня,

  історія України – 6 серпня,

  географія – 7 серпня,

  хімія – 10 серпня.

  Результати додаткової сесії стануть відомі до 14 серпня.

  Додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО триватиме з 25 травня до 9 червня. Згідно з наказом МОН, зареєструватись можуть ті, хто не зміг цього зробити протягом 3 лютого – 24 березня.

  Право на реєстрацію в додатковий період мають особи, які:

  не змогли зареєструватися під час основного періоду реєстрації і проживають або перебувають на території, на якій встановлено карантин, режим надзвичайної ситуації або надзвичайного стану;

  брали участь в АТО та/або у заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, або належать до категорії осіб з неконтрольованих територій та не зареєструвалися для участі в ЗНО в основний період;

  проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, або переселилися з них та не зареєструвалися в основний період реєстрації;

  за рішенням судів перебувають в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах;

  мають складати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (такі особи реєструються для участі в додатковій сесії лише з навчальних предметів, з яких їм будуть зараховані результати ЗНО як оцінки за ДПА).

  Зареєструватися для участі в додатковій сесії ЗНО можна, заповнивши реєстраційну картку на сайті УЦОЯО та подавши комплект реєстраційних документів особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти, або надіславши його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Дату подання реєстраційних документів буде визначено за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

  Комплект реєстраційних документів має містити:

  оформлену реєстраційну картку;

  заяву для участі в додатковій сесії;

  засвідчену копію паспорта громадянина України;

  засвідчену копію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);

  інші документи за потреби.

  Детальну інструкцію та рекомендації щодо реєстрації розміщено на сайті УЦОЯО в розділі “Процедура реєстрації”.

  Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2020 відбудеться 25 червня – 17 липня, пробне ЗНО пройде 15 та 17 червня. До зовнішнього незалежного оцінювання допускатимуть осіб із температурою нижче 37,2 С, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.