• In English
 • До місцевих бюджетів Житомирщини надійшло понад 3,5 млн грн за надані адмінпослуги у сфері земельних відносин

  Від початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Житомирщини надали громадянам 218 968 адміністративних послуг. З них 38 711 адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти у сумі 3,56 млн грн спрямовано до місцевих бюджетів регіону.

  Найбільші надходження – 2,91 млн грн –  отримано за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 360 тис. грн надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

  На безоплатній основі громадяни отримали на Житомирщині 180 257 послуг, з яких найбільш поширені запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (59 603) та видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (54 115).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.