• In English
 • До місцевих бюджетів Луганщини надійшло 2,6 млн грн за результатами проведених земельних аукціонів

  У першому півріччі 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Луганській області проведено електроні земельні торги з продажу прав оренди на 35 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 901,7 гектара.

  Найбільшу кількість ділянок реалізовано у Станично-Луганському (11 ділянок загальною площею 405,49 га) та Білокуракинському (9 ділянок площею 213,48 га) районах Луганської області.

  Найвищий розмір річної орендної плати за результатами торгів зафіксовано у Білокуракинському районі Луганської області – 68,8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

  За результатами проведених у першому півріччі 2019 року електронних земельних торгів до місцевих бюджетів Луганщини надійшло 2,62 млн гривень.

   Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».