• In English
  • До кінця року планується створення інтерактивної карти територій України, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами
    Міністерство оборони України, опубліковано 01 лютого 2019 року о 14:57

    До кінця року планується створення інтерактивної карти територій України, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами. Про це сьогодні, 1 лютого, під час брифінгу у прес-центрі Міноборони повідомив начальник Управління екологічної безпеки та протимінної діяльності Міністерства оборони полковник Максим Комісаров.

    Він поінформував, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках» на Міністерство оборони України покладено завдання створення інтерактивної карти територій, забруднених мінами та вибухонебезпечними предметами.

    «На сьогодні на офіційному веб-сайті Міністерства оборони України в тестовому варіанті розміщена інформаційна карта територій, забруднених мінами та вибухонебезпечними залишками війни, яка розроблена за сприяння неурядової організації The HALO Trust. На зазначеній карті вказані місця, визначені як забруднені мінами/ВНП», – сказав Максим Комісаров.