• In English
 • До Канівського водосховища випустили 7 тонн мальків риб
  Державне агентство рибного господарства України, опубліковано 17 жовтня 2018 року о 16:20

  Вперше з моменту існування ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» відбулось вселення водних біоресурсів у Канівське водосховище.

  17 жовтня до водойми в містах Українка та Ржищів випустили 264 262 екз. риб загальною вагою 7 тонн.

  Зокрема: 140 846 екз. товстолоба, 47 784 екз. коропа та 75 630 екз. білого амура. Середня вага мальків риб становила близько 20-25 г.

  В акції зариблення взяли участь Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов, начальник Київського рибоохоронного патруля Володимир Мухін, співробітники та начальник Управління оперативного реагування «Рибоохоронний патруль» Едуард Арустамян, представники НААН, Держрибагентства, громадськості та представники ЗМІ.

  «Продовжуємо хорошу традицію зариблення водойм. Адже зариблення - це робота на перспективу для забезпечення продовольчої безпеки країни. Завдяки належній підтримці і співпраці Міністерства аграрної політики та продовольства України в 2019 році продуктивність державних рибзаводів планується збільшити на 20 відсотків», - наголосив Голова Держрибагентства Ярослав Бєлов.

  За дотриманням норм вселення водних біоресурсів до Канівського водосховища слідкували представники Київського рибоохоронного патруля.

  Нагадаємо, 27 вересня 2018 року відбулося зариблення Київського водосховища. Біля урочища «Гористе», що у с. Лебедівка Вишгородського району, до водойми випустили близько 15 тонн риби.