• In English
 • До бюджетів Івано-Франківщини надійшло 2,26 млн грн за надані адміністративні послуги у сфері земельних відносин

  Від початку року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 54,4 тис. адміністративних послуг з питань ведення Державного земельного кадастру, з яких – 66,4% (36,1 тис. заяв) надано безоплатно.

  За цей період фахівці Прикарпаття опрацювали 34,4 тис. заяв щодо реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі, зареєстрували 31,6 тис. земельних ділянок та видали витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (в режимі онлайн опрацьовано 31,1 тис. заяв та зареєстровано 28,3 тис. наділів).

  За надання платних адміністративних послуг (19,5 тис. заяв) землевпорядники Івано-Франківщини спрямували до бюджетів різних рівнів 2,26 млн гривень. Найбільше коштів  –  1,88 млн грн – надійшло за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (17,9 тис. заяв).

  Довідково

   Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру