• In English
 • До 30 квітня триває реєстрація на п'яту (не)конференцію EdCamp Ukraine, - МОН
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 25 квітня 2019 року о 17:58

  Для учителів, які хочуть поділитися досвідом та ідеями з колегами, мають мотивацію до професійного розвитку і готові стати агентами змін, у липні проведуть національну (не)конференцію EdCamp Ukraine. Подія відбудеться упродовж 7-9 липня 2019 року в Харкові.

  Подати заявку на участь у (не)конференції можна до 30 квітня 2019 року.

  Цього року магістральна тема (не)конференції - “Хороша людина. Зрощуємо в Україні”. Особливістю (не)конференцій у форматі EdCamp є те, що частина програми формується не заздалегідь, а у перший день – залежно від запитів та зацікавленості учасників. Тому під час сесій педагоги зможуть поділитися досвідом з актуальних питань чи самостійно запропонувати тему для обговорення.

  Потрапити на національну (не)конференцію можна у кілька способів:

  • подати заявку, пройти конкурс та отримати запрошення із забезпеченням поселення;
  • подати заявку, потрапити до списку очікування, серед перших самостійно купити та надіслати нам квитки, забронювати житло і також отримати запрошення;
  • стати частиною волонтерського корпусу (це можливо, навіть якщо ви не з Харкова, якщо ви готові потурбуватися про свій приїзд і проживання);
  • стати спікером, обраними за конкурсом;
  • долучитися до партнерського кола.

  Виховання хорошої людини в Новій українській школі та в усьому світі стануть фокусом уваги експертних і учительських сесій. Організатори, традиційно, презентують низку нових програм, зокрема понад 200 опцій професійного зростання, нові серії мультфільму про білих ворон, рекорд у парку тощо.

  Докладніше про подію можна дізнатися на офіційній сторінці національної (не)конференції EdCamp Ukraine 2019.

  Національна (не)конференція ініційована ГО “ЕдКемп Україна” за менторської підтримки The EdCamp Foundation. Серед партнерських організацій – Посольство США в Україні, Посольство Швеції в Україні, проект Підтримки організацій лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”, Громадянська служба миру GIZ в Україні, Представництво Фонду народонаселення ООН в Україні, Представництво Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Coca-Cola Hellenic Ukraine, Microsoft в Україні та інші.