• In English
 • Дніпропетровські землевпорядники перерахували до бюджету більш ніж 2 млн грн за надання адміністративних послуг

  Від початку 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області надали населенню 112 072 адміністративні послуги. Місцеві бюджети регіону отримали 2 млн 238 тис. грн за 24 132 адмінпослуги, надані на платній основі. Інші 87 930 послуг або 78% від загальної кількості – на безоплатній основі.

  Найбільше коштів у розмірі 1 млн 658 тис. грн бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (18 826).

  Понад 331 тис. грн надійшло до бюджету за послугу виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. На Дніпропетровщині за цією послугою звернулось 1 446 осіб.

   За надання адміністративної послуги з проведення державної експертизи землевпорядної документації надійшло близько 68 тис. гривень.

  У Дніпропетровській області серед безоплатних адміністративних послуг найбільш популярною є послуга державної реєстрації земельної ділянки – 22 398 заяв, ще 8 471 заява стосувалася надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями. Видано 15 265 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.