• In English
 • Дніпропетровська ОДА: У Глеюватці звели «з нуля» сучасну амбулаторію
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 28 травня 2021 року о 10:52

  У Глеюватці на Дніпропетровщині завершили будувати сучасну амбулаторію. У медзакладі облаштували просторі світлі кабінети. Встановили більшу частину меблів та обладнання. Приймати пацієнтів зможуть два сімейних лікаря, - розповів перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

  «Наша мета – якісна медицина для всіх мешканців регіону. І у великих містах, і у селах. Досягаємо її розбудовою інфраструктури. Зводимо амбулаторії у кроковій доступності від людей», – зазначив Володимир Орлов.

  Медзаклад у Глеюватці звели за сучасними стандартами. «Виросла» капітальна, тепла та енергоощадна будівля. Амбулаторія має кабінет щеплень, маніпуляційну, яка за потреби може перетворитися на палату денного стаціонару.

  «Медзаклад обслуговуватиме 3,5 тис. людей. Зокрема, це мешканці сіл Глеюватка, Новоіванівка, Красна Балка та Веселий Кут. Але сподіваємося, що пацієнтів буде якомога менше. Завдяки професійним лікарям», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

  Місцевим мешканцям поряд з домом надаватимуть усі послуги «первинки». Можна буде здати аналізи, зробити щеплення, електрокардіограму, поміряти тиск, отримати консультацію лікаря. Під час планових оглядів виміряти вагу та зріст немовляти.

  Розвиток медичної інфраструктури – важлива складова програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».