• In English
 • Дніпропетровщина – лідер України за темпами капремонту доріг
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 22 травня 2020 року о 13:50

  На Дніпропетровщині – найвищі в країні темпи капітального ремонту доріг місцевого значення. Область активно вкладає кошти, виділені державою, в реалізацію дорожніх проектів за програмою «Велике будівництво». На сьогодні регіон вже отримав третину запланованої на 2020-й субвенції. З них використав понад 90%, підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

  «Впевнено рухаємося у напрямку оновлення автошляхів. Використовуємо кошти із різних «кошиків». Дуже вдячні державі за підтримку. На оновлення доріг місцевого значення у цьому році вже отримали 306 млн грн субвенції. Додали із обласного бюджету ще близько 300 млн грн, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – За темпами використання державних коштів Дніпропетровщина – перша серед решти регіонів. Це відзначив Президент України Володимир Зеленський на останній селекторній нараді».

  Загалом у 2020-му на Дніпропетровщині державним та обласним коштом оновлять понад 100 км автошляхів місцевого значення. Приведуть до ладу і 7 аварійних мостів.

  Цьогоріч в області вже завершили капремонт доріг Вільне-Гвардійське та Іванівка-Радісне.