• In English
 • Дмитро Кулеба започаткував іменну стипендію для студентів Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 25 грудня 2023 року о 10:46

  Для заохочення і підтримки талановитої молоді, а також формування належного кадрового резерву України у сфері зовнішніх зносин, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба започаткував іменну стипендію для студентів Інституту міжнародних відносин (ІМВ) Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  Передбачається можливість вручення до 6 - за кількістю освітніх програм ІМВ - стипендій Міністра на рік.

  У першому конкурсному відборі, який відбувся у жовтні цього року, взяли участь 86 студентів. За його результатами Дмитро Кулеба обрав переможців, якими стали:

  • Артем КУЧЕРОВ, студент 4 курсу, освітньої програми «Міжнародні відносини», за роботу "Трансформація міжнародної спеціалізації України у післявоєнний період";
  • Катерина СТРІЛЕЦЬ, студентка 4 курсу, освітньої програми «Міжнародне право», за роботу "Немає миру без справедливості";
  • Павло ЗЕЛЕНСЬКИЙ, студент 3 курсу, освітньої програми «Міжнародний бізнес», за роботу "Проблеми та перспективи збереження економічної допомоги країн-стратегічних партнерів України".

  Напередодні Дня працівників дипломатичної служби Дмитро Кулеба привітав переможців і вручив їм сертифікати на отримання стипендій у 2024 році.

  Участь у церемонії також взяли директор ІМВ професор Валерія Копійка і його заступники Антон Нананов та Інна Цесар.