• In English
 • Дмитро Кулеба: Рада Україна – НАТО обговорить кроки задля нарощування виробництва зброї та боєприпасів
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 29 листопада 2023 року о 12:50

  Рада Україна – НАТО обговорить кроки задля нарощування виробництва зброї та боєприпасів. Про це у середу, 29 листопада, заявив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Брюсселі, спілкуючись зі ЗМІ перед початком першого в історії засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ.

  “Не буде перебільшенням сказати, що захист європейського простору неможливий без України, адже саме наша держава наразі має найбільш сильну та дієздатну армію в Європі. Ми суттєво розширюємо кооперацію з НАТО, фактично ми вже стали армією стандартів НАТО: як з точки зору технічних спроможностей, так і менеджменту підходів та принципів управління військом”, – наголосив глава МЗС України.

  Дмитро Кулеба заявив, що сьогодні Україна та НАТО проведуть перше в історії засідання Ради Україна – НАТО на рівні міністрів закордонних справ, де Україна та союзники обговорюватимуть важливі питання як близькі партнери, зокрема кроки задля нарощування виробництва зброї та боєприпасів.

  Глава МЗС України подякував Генеральному секретарю НАТО Єнсу Столтенбергу за визнання досягнень нашої держави на полі бою. У цьому контексті Дмитро Кулеба наголосив, що однією з ключових тем у співпраці з Альянсом є об'єднання оборонних індустрій та нарощування виробництва озброєння.

  “Перемога України в інтересах не лише нашої держави, а й всієї євроатлантичної спільноти. Щоб забезпечити стійкість, оборонні індустрії мають наростити виробництво, об'єднатися і працювати як один цілісний механізм”, – підкреслив Міністр.