• In English
 • Дмитро Кулеба здійснить робочий візит до Литви та візьме участь у засіданні Люблінського трикутника
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 05 липня 2021 року о 18:38


  6-9 липня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в складі офіційної делегації на чолі із Президентом України здійснить робочий візит до Литовської Республіки для участі в 4-й Міжнародній конференції з питань реформ в Україні.

  Дмитро Кулеба проведе разом із міністрами закордонних справ Литви Габріелюсом Ландсбергісом та Польщі Збіґневом Рау третє засідання Люблінського трикутника. Глави української, литовської та польської дипломатії обговорять протидію агресії РФ, ситуацію в Білорусі, європейську та євроатлантичну інтеграцію України, подолання наслідків пандемії COVID-19. За підсумками зустрічі міністри підпишуть низку тристоронніх документів Люблінського трикутника.

  Глава МЗС України також проведе низку двосторонніх зустрічей із міністрами закордонних справ держав-учасниць конференції та керівниками міжнародних організацій.

  Міністр проведе окрему зустріч із литовськими політологами та експертами в Центрі східноєвропейських досліджень на тему «Шлях європейської та євроатлантичної інтеграції України».

  Довідково

  Конференція з питань реформ в Україні - це ключова щорічна міжнародна подія, присвячена експертному обговоренню прогресу реформ в Україні та їхнім пріоритетним цілям.

  Конференція започаткована урядом України у 2017 році і виступає платформою, що об’єднує українських та іноземних державних діячів, топ-бізнесменів, представників країн ЄС, НАТО, G7 та громадянського суспільства.

  У попередні роки конференція відбувалася в Лондоні, Копенгагені і Торонто.