• In English
 • Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії при МЗС
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 25 листопада 2020 року о 19:35

  25 листопада Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба представив нового директора Дипломатичної академії при МЗС Геннадія Надоленка.

  Міністр окреслив ключові напрями подальшого розвитку академії: «Дипломатична академія — важлива складова Міністерства. Вона має продовжити не лише виконувати ключові функції з підвищення кваліфікації українських дипломатів, але й бути невід’ємною частиною українського інтелектуального середовища, центром подій та дискусій, який задаватиме свій дискурс».

  Дмитро Кулеба визначив одним із пріоритетів започаткування програм професійного навчання для іноземних дипломатів, що відповідатиме кращим світовим традиціям підготовки фахівців з міжнародних відносин.

  Геннадій Надоленко запевнив, що склад Дипломатичної академії налаштований на якісне забезпечення потреб української дипломатичної служби. «Серед ключових напрямів наших зусиль – діджиталізація, розвиток економічної та енергетичної дипломатії, розширення двостороннього співробітництва та, безперечно, публічна дипломатія, яка є невід'ємною частиною сучасної дипломатичної служби», – відзначив новопризначений директор.

  Міністр також висловив вдячність попередньому директору Сергію Корсунському за тривалу віддану роботу на благо розвитку ДА.