• In English
 • Дмитро Кулеба окреслив чотири ключові завдання МЗС у сфері культурної дипломатії
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 23 вересня 2021 року о 10:55

  23 вересня у Києві відбувся ІІ Міжнародний форум культурної дипломатії, організований Українським інститутом у співпраці із Міністерством закордонних справ України.

  Темою цьогорічного форуму стала роль та можливості культурної дипломатії у вирішенні спільних глобальних проблем сучасності.

  У вітальному зверненні до учасників форуму Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підкреслив важливу роль публічної та культурної дипломатії задля втілення завдань стратегії зовнішньої політики нашої держави.

  Міністр окреслив чотири ключових завдання МЗС у сфері культурної дипломатії:

  · відстоювати свій культурний та інформаційний суверенітет

  · популяризувати додану вартість, яку Україна створює для світу

  · зміцнювати довіру до нашої держави

  · поширювати обізнаність про Україну як країну нових можливостей.

  Він наголосив, що системна робота над зміною сприйняття України у світі, формування та просування позитивного національного бренда засобами «м’якої сили» входять до шести топ-пріоритетів Стратегії зовнішньополітичної діяльності України.

  “Репутація України та її позитивна впізнаваність за кордоном в умовах гібридних війн є запорукою безпеки нашої держави”, - резюмував Дмитро Кулеба.

  Довідково

  Міжнародний форум культурної дипломатії – це фахова платформа для обговорення сучасних підходів презентації країни на міжнародній арені засобами культури та шляхом встановлення міжкультурних зв’язків. Серед учасників форуму – експерти культурної дипломатії, міжнародні журналісти, науковці та дипломати.