• In English
 • Дмитро Кулеба обговорив з Міністром закордонних справ Ірану наступний раунд переговорів щодо компенсацій сім’ям жертв рейсу PS752
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 05 серпня 2020 року о 12:56

  Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову Міністром закордонних справ Ісламської Республіки Іран Мохаммадом Джавадом Заріфом.

  Сторони обговорили результати першого раунду переговорів щодо компенсацій сім’ям жертв рейсу Міжнародних авіаліній України рейсу PS752, який відбувся у Києві 30 липня.

  “Вимога української держави та суспільства дуже проста: правда про трагедію, справедливість щодо тих, хто збив літак, і гідні компенсації тим, хто постраждав”, - наголосив Дмитро Кулеба.

  Глава МЗС України підкреслив, що до наступного раунду перемовин у жовтні українська сторона розраховує отримати від іранської всю необхідну інформацію щодо обставин збиття літака. За його словами, після встановлення усіх фактів можна буде перейти до обчислення рівня компенсацій.

  Міністри погодилися, що зустріч переговорних команд у жовтні має бути результативною, і обидві сторони працюватимуть задля досягнення цієї мети.

  Обидва міністри зазначили, що трагедія збиття літака Міжнародних авіаліній України рейсу PS752 стала болісною і чутливою темою для суспільств їхніх країн, а також для суспільств інших постраждалих країн.