• In English
 • Дмитро Кулеба і Луїджі Ді Майо відкрили українсько-італійський бізнес-форум, на якому підписані чотири двосторонні документи
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 10 червня 2021 року о 18:04

  Міністри закордонних справ України Дмитро Кулеба та Італії Луїджі Ді Майо відкрили в Києві українсько-італійський бізнес-форум за участі бізнесів двох країн, в рамках першого візиту глави італійської дипломатії до України.

  Участь у заході взяли керівники та представники провідних італійських компаній, українські урядовці, бізнесмени та представники промислових асоціацій та об’єднань.

  “Пандемія COVID-19 нанесла тяжкий удар не лише по людям, але і по економіках та бізнесам наших країн. Менше з тим, торгівля між Україною та Італією зберігається і ми хочемо наростити її ще більше. Саме тому ми створюємо можливості для українських та італійських компаній встановити нові ділові зв’язки, підписати нові контракти, обговорити нові перспективні проекти для розвитку”, - заявив Дмитро Кулеба, відкриваючи форум.

  Він додав, що Україна бачить в Італії важливого партнера у реалізації проектів в енергетичному секторі, розбудові транспортної інфраструктури, виробництві агротехніки, в сфері технологічної агропереробки та виробництві продукції з високою доданою вартістю, а також у спільному дослідженні космосу.

  Дмитро Кулеба зауважив, що бізнес-форум є спільним зусиллям італійської та української сторін, зокрема Ради експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України: “МЗС готове завжди допомагати українському бізнесу у виході на іноземні ринки та залученні іноземних інвестицій”.

  Бізнес-форум став майданчиком для укладення низки двосторонніх угод та нових масштабних проектів. У присутності двох міністрів були, зокрема, підписані:

  · Меморандум про взаєморозуміння між Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та найпотужнішим об’єднанням промисловців і підприємців Італії “Confindustria Italia”;

  · Меморандум про взаєморозуміння між українським Офісом з розвитку підприємництва та експорту та Італійським торговим агентством тощо. 

  У форумі взяли участь понад 30 компаній. В рамках форуму відбулася низка перемовин між топ-менеджерами італійських та українських компаній.

  Захід організований Радою експортерів та інвесторів при МЗС, посольством Італії в Україні, ТПП України та Confindustria у приміщенні Дипломатичної академії при МЗС із дотриманням карантинних обмежень.

  Довідково

  Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.