• In English
 • Дія.Бізнес і WIN-WIN Club починають співпрацю для розвитку цифрової економіки та електронної комерції
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 18 березня 2021 року о 16:18

  Національний проект із розвитку підприємництва Дія.Бізнес і закритий клуб для підприємців WIN-WIN Club починають співпрацю у сфері розвитку цифрової економіки та електронної комерції для бізнесу.

  Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум про співпрацю з Громадською організацію «ВІН ВІН КЛАБ».

  Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зазначає, що «Дія.Бізнес — це проект із розвитку підприємництва, зокрема, інноваційного. Ми створюємо для українських підприємців безкоштовні можливості для розвитку бізнесу, інформуємо про доступні цифрові інструменти та сервіси. Співпраця з WIN-WIN Club дасть підприємцям нові можливості для розвитку електронної комерції та допоможе використовувати сучасні технологічні рішення в підприємницькій діяльності».

  Директор Громадської організації «ВІН ВІН КЛАБ» Віталій Лубінець зазначив, що WIN WIN CLUB — це закритий клуб підприємців. Мета клубу — створити спільноту активних підприємців, об'єднаних спільними поглядами, цілями та цінностями. «Співпраця з Міністерством цифрової трансформації надає учасникам клубу додаткові можливості, а також шляхом об'єднання зусиль та досвіду досягти цілей, що сприяють розвитку та популяризації підприємництва в Україні», — резюмує Віталій Лубінець.

  Співпраця в межах меморандуму передбачає:

  • реалізацію спільних проектів, спрямованих на розвиток електронної комерції та підтримки підприємництва в Україні;
  • підвищення інвестиційної та інноваційної привабливості технологічних рішень партнерів;
  • спільні проєкти у сфері застосування інноваційних технологічних програм з автоматизації виробничих галузей, спрямованих на підвищення їх конкурентоздатності;
  • проведення спільних освітніх подій у центрах підтримки підприємців Дія.Бізнес.